Nieuws

14 februari 2025

S.V. Voorwaarts O11 speelt bijzondere oefenwedstrijd

Twello, 13 februari.
In winterse omstandigheden speelde S.V. Voorwaarts O11 een oefenwedstrijd tegen Cognita Enrich Me, een team van internationale leerlingen die deelnemen aan een professioneel voetbalprogramma in Dubai. Onder leiding van Henk Barmentloo werd het in een vermakelijke wedstrijd 5-3.

Enrich Me Football Programme
De Cognita studenten volgen een intensief voetbalprogramma in Dubai. Naast reguliere training en wedstrijden krijgen ze ook analyses, testen, screening en kracht- en conditietraining. Onderdeel van het programma is een trip naar Nederland, waar de spelers meetrainden met de academies van FC Twente/Heracles en Go Ahead Eagles. En op donderdag een fanatieke oefenwedstrijd tegen S.V. Voorwaarts O11.

Bijzondere ervaring
Naast het voetballen op hoog niveau, maakte ook de omstandigheden de reis voor de jongens uit Dubai speciaal. Door de sneeuwval tijdens de wedstrijd was het kunstgrasveld bedekt met een laagje sneeuw. Een unieke ervaring voor de jongens die normaal gesproken in tropische temperaturen voetballen. Gelukkig waren ze er goed op gekleed.

Leuk te zien hoe spelers en staf van Cognita Enrich Me uit Dubai genoten hebben van de wedstrijd met en tegen S.V. Voorwaarts O11. Een mooie uitdaging onder deze winterse omstandigheden, waarbij de spelers aan elkaar gewaagd waren en het plezier er af straalde bij alle spelers en coaches. Daar doen we het voor. Dank voor de gastvrijheid en goede zorgen!’
Ingrid de Croon – Meforyo Sportsmanagement

Veel supporters
Onder toeziend oog van veel familie, vrienden en zelfs de selectie van GAE M016 die naast de jongens trainden, was het ook een prachtige ervaring voor de jongens uit Twello. En doordat er tussen de teams veel gewisseld werd, ook een ideale gelegenheid om de Engelse taal bij te schaven. Al met al een mooie middag bij ons aan De Laene!

Het was een geweldige ervaring om de coaches en spelers van S.V. Voorwaarts te ontmoeten. Een warm welkom in een geweldige omgeving die onze spelers zich thuis lieten voelen. Hierdoor konden we op het juiste niveau concurreren onder extreme weersomstandigheden in vergelijking met Dubai. Als ervaren coaches waren we onder de indruk van de focus op de ontwikkeling van de spelers en de positieve omgeving.
Bedankt en inshallah.
Mirko Moramarco (Manager voetbalacademie)
en Lee Brown (hoofd voetbalontwikkeling) – Cognita Enrich Me

 

Gerelateerd Nieuws

Sponsors

Sport legt in ons de basis voor het leven van kinds af aan